Дата: від до Скинути

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 9 грудня 2022 р. № 1155-р Про схвалення Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року

1. Схвалити Стратегію комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року, що додається.

19:45 02.10.2023

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 12 січня 2022 р. № 41-р Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року (далі - план заходів), що додається.

19:41 02.10.2023

З Днем вчителя!

З найтеплішими почуттями й великою вдячністю хочу  привітати педагогів Новомиколаївської громади з Днем вчителя! Ваша праця — це не тільки передача знань, але й неймовірне дарування віри та натхнення. Тож нехай Ваші учні, які обов’язково виростуть достойними людьми, запам’ятають Вас як найкращих вчителів. Бажаю вам здоров’я, терпіння, щирих усмішок учнів, вдячності від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Нехай наснаги додають Вам любов і повага Ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Ваших заслуг! Оптимізму Вам і душевної рівноваги! Щастя, любові та квітучої України! Нехай ваші рідні завжди будуть у безпеці, а ви — під надійною Господньою рукою! Слава Україні! Героям Слава!

23:59 30.09.2023

Увага! Безкоштовна евакуація!

Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня оголошує про організацію чергового БЕЗКОШТОВНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЕЙСУ до Польщі. У Польщі є можливість тимчасового безкоштовного розміщення у місті Бельсько-Бяла. Ви можете самостійно планувати свій маршрут далі у країни ЄС з території Польщі.

23:53 30.09.2023

Трагедія Бабиного  Яру - в серці українського народу

Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу

82 роки. 29 вересня 1941 року нацисти почали масові розстріли євреїв у Бабиному Яру в Києві. Близько 34 тисяч людей були вбиті за кілька днів... Дорослі, діти... Цілі родини... Жінки, чоловіки... Зло не розбирало, кого знищувати.   Загалом за час нацистської окупації в Бабиному Яру було вбито близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, українців.   Бабин Яр завжди буде на мапі пам’яті жертв Голокосту.   Хоч би скільки років минуло, людство пам’ятатиме життя, які забрав нацизм. І завжди пам’ятатиме, що те зло було покаране.   Ніколи знову! Для України ці слова мають значення. І матимуть.

18:18 29.09.2023

Втратили документи? 😰 Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інших на порталі Дія

Фізичні свідоцтва та витяги інколи губляться при переїздах. Лишитися без документів — це неприємний досвід, але є просте рішення. Нагадуємо, що замовити повторну видачу можна за кілька кліків на порталі Дія і забрати там, де зручно.

23:22 26.09.2023

Кібербезпека під час війни: як надійно захистити ваші пристрої і дані на них

Забезпечення надійного кіберзахисту – одне з ключових завдань для кожного українця та організації будь-якої форми власності. Адже кібервійна триває, а загроза з боку російських хакерів не знижується. У сучасному цифровому світі, кіберзагрози стають все більш серйозними, і важливо приділяти належну увагу захисту своїх персональних даних, комп’ютерних систем та мереж.

01:09 26.09.2023