Створення телеграм каналу «Захист прав споживачів»

З метою забезпечення принципів прозорості і відкритості у діяльності Держпродспоживслужби, профілактики правопорушень у сфері захисту прав споживачів та підвищення рівня поінформованості суспільства у відповідній сфері, було створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» (Посилання на телеграм канал). На каналі оприлюднюються актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства.

12:19 08.08.2023

Конкурс “Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці”

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

16:12 07.08.2023

Ніхто не лишається осторонь. Полтавщина продовжує допомагати ліквідовувати наслідки підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

13:27 19.06.2023