1 жовтня Україна відзначатиме День захисників і захисниць

У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

14:58 21.09.2023

Утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

У зв’язку з утворенням Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній державній адміністрації інформуємо внутрішньо перемішених осіб, які перебувають на обліку, про її утворення та рекомендувати їм надати до Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації наступні документи:

14:39 21.09.2023

Формування витягу про місце проживання у застосунку Дія

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку Дія. До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг Дія.

00:30 21.09.2023

До уваги ВПО Новомиколаївської ТГ! Реєстрація припинена!

З метою підтримки внутрішньо перемішених осіб Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

09:20 13.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

00:10 13.09.2023

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора.

19:01 28.08.2023