ТИМЧАСОВЕ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

До Асоціацїі міст України звернувся Косівський Міський голова  (Івано- Франківська обл.) щодо наявностl у них на території територіальної громади місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (далі — BПO).

14:25 12.05.2023

5 КРОКІВ ДЛЯ УСПІШНОГО ПОЧАТКУ АБО РОЗВИТКУ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості надає інформацію для громадян які НЕ перебувають і НЕ проводять господарську діяльність на тимчасово окупованій території або на територіях, де проводяться активні бойові дії.

08:14 03.05.2023

Остерігайтеся російського паспорта: росія готує нову пастку для українців на ТОТ

Мінреінтеграції неодноразово закликало мешканців утримуватись від отримання російського паспорта. Держава-агресор збирається прийняти законопроєкт, згідно з яким запроваджуються особливі вимоги для українців, котрі отримали російське громадянство.

20:08 01.05.2023

Всеукраїнський спортивний марафон "Крок"

За ініціативи благодійного фонду “Відсоток Небайдужих”, шостого квітня - у міжнародний День спорту заради розвитку та миру було оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок”.

14:20 26.04.2023

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона грн на відкриття й розвиток бізнесу 24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

10:11 28.03.2023

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості з 01 березня 2023 року

Повідомляємо, що в результаті реструктуризації Херсонської обласної служби зайнятості змінено територіальне покриття філій Херсонського обласного центру зайнятості. Зокрема до Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості з 01 березня 2023 року відносяться наступні територіальні громади:

17:13 03.03.2023