Моя країна - моя відповідальність

З 1 грудня 2023 року до 1 квітня 2024 року триватиме приймання робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна — моя відповідальність». Його мета — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді.

12:13 15.12.2023

З Днем Святого Миколая

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

00:07 06.12.2023

З Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

23:49 05.12.2023

Український культурний фонд запустив грантову програму «Культура без бар’єрів»

Програма має на меті сформувати безперешкодне життєве середовище у культурній та соціальній галузях для маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю, зокрема для людей з інвалідністю внаслідок війни.

23:42 05.12.2023

УІНП підготував Збірник рекомендацій щодо виконання ЗУ «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Фахівці Українського інституту національної пам’яті підготували Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

23:26 05.12.2023