Дата: від до Скинути

Буде проводитися позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

До уваги населення громади! 08.06.2021 року буде проводитися позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області з включенням електричних сирен і доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення і телебачення. О 12 год 05 хв відбудеться включення електросирен та з 12 год 10 хв до 12 год 20 хв відбудеться інформування населення у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення та телебачення (на телеканалі ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН"). Просимо громадян зберігати спокій, не панікувати та займатися повсякденними справами.

08:23 07.06.2021