Дата: від до Скинути

Допомога міжнародних партнерів, громадських та волонтерських організацій, благодійних фондів та просто небайдужих людей – це міцна основа для того, щоб витримати навалу ворога сьогодні та відновити нормальне життя завтра.

10:45 09.01.2023

Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини за фінансування Міністерства закордонних справ цієї країни долучилося до забезпечення Херсонщини електрогенераторами.

15:04 08.01.2023

Вручив почесні грамоти Херсонської обласної військової адміністрації та подяки працівникам піротехнічних підрозділів ДСНС з Херсонщини, Луганщини та Тернопільщини, які очищують наші території від вибухівки, залишеної російським ворогом, та відновлюють інфраструктурні об'єкти.

18:27 06.01.2023

Дорожники продовжують виконувати роботи з облаштування тимчасового обʼїзду зруйнованого мосту на дорозі Правдино – Миролюбівка.

16:56 06.01.2023