ОСВІТА

Навчання наших дітей

Для учнів пільгових категорій Новомиколаївської сільської ради було отримано 5 гаджетів від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Пристрої надано першочергово учням ВПО Новомиколаївського та Михайлівського ліцеїв, батьки яких стали на захист Батьківщини в лавах ЗСУ. Пристрої надані для тимчасового користування під час дистанційного навчання. Поза увагою не залишаться діти пільгових категорій. Допомога продовжиться...

00:18 21.11.2023

Національний проєкт з англійської мови Future Perfect

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

19:55 15.11.2023

Стежками Каменяра: для школярів стартує всеукраїнський літературно-мистецький конкурс

З 15 листопада Міжнародний фонд Івана Франка розпочне прийом робіт на VІІ щорічний Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра», який триватиме до 15 грудня 2023 року.

01:01 14.11.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у межах співпраці з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ традиційно долучиться до участі в заходах щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, 2-й етап якого відбудеться 13-19 листопада 2023 року.

02:23 08.11.2023

«Безпечна країна»

Національний проект «Безпечна країна» створений з однією метою - вже сьогодні змінити Україну, зробити її більш комфортною, привабливою і безпечною.

02:20 08.11.2023