ОСВІТА

Запрошуємо пройти безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Цей курс розповість вам більше про нашу історію, культуру та героїчну боротьбу за незалежність. Він розкриває ключові аспекти національної та громадянської ідентичності, включаючи важливість волонтерства та активної громадянської позиції.

02:56 21.12.2023

Моя країна - моя відповідальність

З 1 грудня 2023 року до 1 квітня 2024 року триватиме приймання робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна — моя відповідальність». Його мета — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді.

12:13 15.12.2023

Вміння говорити «ні» – одне з найважливіших, якому мають навчити дитину батьки

Здавалося б, навпаки: часто батьки просять дитину щось зробити, хочуть, щоб вона була слухняною, відповідала на їхні прохання "так". Та такою слухняністю можуть скористатися злочинці. А дитині, яка звикла "слухатися" дорослих, буде важко відмовити в допомозі навіть незнайомим людям.

01:15 01.12.2023

«Головне – що всередині»: Харчуйся тим, що робить тебе винахідливим!

У межах інформаційної кампанії «Головне – що всередині» створено відеоролик про важливість правильного харчування для підвищення обізнаності дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок.

17:12 30.11.2023

Як дорослим розпочати діалог з дитиною, що зазнала сексуального насильства в Інтернеті

Дитина, яка постійно відчуває розгубленість, невпевненість та страх; надто занепокоєна перед відвідуванням школи, чи постійно перевіряє свій телефон. Придивіться, можливо, це ваша дитина.

00:33 29.11.2023

Національний тиждень читання 2023

Згідно зі стратегією розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія" з 4  до 10 грудня 2023 року  Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання". Мета цієї акції — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

00:41 21.11.2023