Психологічна допомога під час дії воєнного стану

Годі вибачатися, якщо ви...

А ще емоції доводять, що ми з вами — живі люди, які мають почуття. Приймайте та проживайте їх усі.

15:41 08.01.2024

Як підтримати дитину, якщо її рідні на війні

Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.

01:39 05.01.2024

Як почати піклуватися про менталочку?

Початок нового року — час обіцянок собі. Пообіцяйте піклуватися про ментальне здоров’я — своє та близьких. А якщо не знаєте, з чого почати, ось кілька порад. Завжди можна почати з простого.

20:42 01.01.2024

Чому під час повітряної тривоги нам хочеться чути звуки вибухів?

Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх — ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає.

00:28 27.12.2023